OBISK POLICISTOV V SKUPINI

V skupini Zvezde (5-6 let) sta nas obiskala policista PP Piran . Predstavila sta nam delo policista oz. delo policista približala otrokom tako, da sta nam povedala na kakšne načine nam policisti pomagajo, skrbijo za nas in nas varujejo. V katerih primerih lahko pokličemo policiste in kako nam bodo pomagali. Delo policista sta nam predstavila na pozitiven način. Z otroki sta se pogovarjala, hecala in v skupina ustvarila prijetno vzdušje ter otroke nasmejala. Na koncu sta jim podarila še svinčnike, balone, napihljive žoge, frizbije in pobarvanke s poučno vsebino. V pobarvanki so predstavljena pravila cestno prometnih predpisov s katerimi naj bi otroci bili seznanjeni in jih upoštevali. Dan smo tako preživeli na nekoliko drugačen. Izvedeli smo veliko novih informacij, nekatere samo ponovili  in na koncu prejeli presenečenja. Hvaležni smo jim za prijeten, poučen obisk.

Zapisala: Roberta Peterlin

DOSTOPNOST
Scroll to Top