POLETNARIJE MESECA JULIJA 2023

V našem vrtcu se v vsakem letnem času dogaja veliko zanimivega, zato poletje ni nikakršna izjema. Poleg proste igre, ki je potekala tako na igrišču kot v igralnici, so bile organizirane tudi usmerjene dejavnosti. Na igrišču so se odvijale t.i. »kopenske igre« z morskim pridihom, pri katerih so si otroci pomerili moči v vlečenju črva, v »hranjenju« ribic z metajem žogic v škatlo, v teku z napihljivim obročem okrog pasu do stožcev oz. svetilnikov, v iskanju morskih živali v bazenu in pripenjanju teh s ščipalkami na vrv. Poleg iger »na suhem« pa so se otroci lahko udeležili tudi vodnih iger, pri katerih so se špricali, pretakali vodo iz posodic v posode, konstrurali s plastičnimi gradniki vodno konstrukcijo ipd. Seveda pa poletje ne bi bilo poletje, če v njem ni glasbe, zato smo ob njej plesali, peli in se lepo imeli.

Karmen Banovac

DOSTOPNOST
Scroll to Top